«THE БУДЯКИ» презентують новий сингл - філософський роздум про швидкоплинність змін сучасного світу, обрамлений в шати суржику та панк-рок

27.04.2021

Новий сингл гурту «БУДЯКИ» «А тепер..» – це філософський роздум про швидкоплинність змін сучасного світу, обрамлений в шати суржику та панк-рок. Пісня є іронічною та контраверсійною за змістом і водночас динамічною, драйвовою та емоційною за формою. Веселий, легкий рефрен приспіву швидко запам’ятовується і довго не відпускає слухача.

Сингл «А тепер..» знаковий для гурту «The Будяки», оскільки є першим синглом, що  видається за підтримки музичного видавництва (Lаvina Musiс), а також тому, що до його створення долучились патріархи українського андеграунду – Олександр Піпа («БОРЩ», @TRAKTOR [Attraktor duo]) та Дмитро Остроушко ( «Blabba», «Щастя», «Dobro»).

Зелена муха, зображена на обкладинці, не містить жодних натяків на символіку будь-якої політичної сили, а будь-які негативні асоціації та збіги – є випадковістю і не мають на меті образу честі та гідності будь-яких осіб.

 

 

схожі новини

15.03.2021

LETAY продовжують творчо використовувати участь Іллі в нинішньому шоу «Голос країни» - проєкт випускає вже другий (після гайтанівської «Два вікна») кавер. На етапі «боїв» Резніков виконував в...

Читати далі
11.04.2021

Вже другий рік людство живе в новій реальності, з небезпеками та обмеженнями, які значно змінюють світоглядні тренди, а багатьох налаштовують на філософський лад. 

Читати далі