Ансамбль української автентичної музики «Божичі» випустив перший після 11-річної перерви аудіоальбом

20.04.2021

Ансамбль української автентичної музики «Божичі» випустив перший після 11-річної перерви аудіоальбом, який має назву «Поза часом».

Назва альбому відображає досвід роботи співаків з традиційними groove’ами української народної пісні та говорить про те, що народна музика навіть у XXI столітті не втрачає своєї актуальності і може виконуватися та захоплювати без будь-якої сучасної «обгортки».

«Народна музика прийшла до нас з іншого часу, коли ще не було відоме явище періодично-рівної пульсації. Зараз ми часто стрічаємося з випадками, коли цю старовинну музику кладуть на сучасні рівні ритми, вбиваючи у ній природнє дихання, відчуття ритму, яке тисячами років передавалося від людини до людини аж від появи людства. Ми ж впевнені, знаємо і готові переконувати своєю творчістю, що цю музику не треба осучаснювати, її треба відчути та зрозуміти.», – коментують учасники ансамблю.

В альбомі представлено 13 українських автентичних народних пісень acapella загальною тривалістю 41 хвилина. 7 пісень походять з Дніпропетровщини, 3 – з Чернігівщини та ще 3 – з Полтавщини.

 «Поза часом» записано та зведено на студії звукозапису «КОМОРА» звукорежисером Костянтином Костенком.

Цікаво, що альбом доступний як на матеріальному носії (на фірмовій дерев’яній флешці у сувенірній дерев’яній коробочці з логотипом «Божичі»), так і онлайн за посиланням http://www.lavinamusic.com/pages/poza-chasom. 

 

 

схожі новини

15.03.2021

LETAY продовжують творчо використовувати участь Іллі в нинішньому шоу «Голос країни» - проєкт випускає вже другий (після гайтанівської «Два вікна») кавер. На етапі «боїв» Резніков виконував в...

Читати далі
26.03.2021

Чи варто робити ремікси якщо оригінальний трек сам пособі танцювальний? Таке питання недовго залишалось без відповіді для LETAY в процесі роздумів над долею пісні «Не забуду я тебе ніяк». Багато...

Читати далі
10.04.2021

Коли хвиля життєвих подій піднімає тебе вверх, ти потрапляєш в такий стан, що тобі хочеться осягнути якомога більше. Так було в січні 2019-го року у Іллі Резнікова – пісня «Мила моя» впевнено «...

Читати далі