LETAY feat. YURCASH – Цей День, або Привітання від Кучерявих Пацанів

13.02.2020

Деякі історії пісень складаються так, ніби ними керує якийсь сценарист…

            Глядачі концерту «Івасюк Триб’ют» фестивалю «Кропфест», який проходив у Кропивницькому в липні минулого року, звернули увагу на певну подібність двох співаків, які стояли поруч під час загального виконання всіма учасниками концерту славетної «Червоної Рути». А познайомились Юрій «Юркеш» Юрченко та Ілля «Letay» Резніков буквально за 10 хвилин перед тим на бекстейджі і одразу зрозуміли, що варто стати на сцені поруч задля забави. Юркеш згадує: «Вловив себе на думці, що Ілля дуже схожий на молодого Юрка Юрченка. Кучерявий, красивий, скромний і дуже добрий. І я колись таким був. Дуже легкий в спілкуванні. Неймовірно чиста і світла людина. Дай Бог, шоб його той шоу-біз не зіпсував ніколи.»

            Згодом на спільній вечері в якості жарту у Іллі та менеджера і продюсера «LETAY» Віталія Климова виникла думка про спільний трек з Юркешем. Колись… Коли раптом буде, як кажуть, «час та натхнення». Яке ж було здивування, коли незабаром під постом з фото цього виступу хтось з дописувачів соціальних мереж висловив побажання – а чого б не зробити «кучерявим пацанам» спільну пісню. Тоді всі просто посміялись над таким співпадінням… Аж раптом доля склалась так, що на 14-те лютого був запланований святковий концерт, де на одній сцені мали опинитись «LETAY» і «Скрябін», на вокалі в якого виступає нині Юркеш. Тоді Віталій Климов вийняв жарт з «шухлядки» і запропонував його таки реалізувати на сцені. Звичайно, зробити трек «тематичним» - присвятити його дню Святого Валентина. Отака досить простенька історія…

            В якому стилі робити – не було жодної ідеї. Ілля знав творчість Юркеша досить поверхнево, насправді: «В основному я знав Юркеша по пісні «Мундіаль», бо бачив і чув свого часу її дуже багато по телевізору... Вже після того, як ми почали робити трек, я послухав багато чого з YURCASH, і побачив, яка це різноманітна та цікава музика.» Натомість Юра як старий боєць вітчизняного шоу-бізу та меломан, про «LETAY» знав трошки більше: «За цим гуртом слідкую від самого початку, ще з моменту коли він яскраво виграв «Хіт-конвеєр» у 2018-му. Пісня “Мила моя” - одна з моїх найулюбленіших українських пісень останніх часів. Вболівав я за “LETAY” і на відборі до «Євробачення».

            Момент написання все відкладався і відкладався, аж доки Ілля не збагнув, що стиль – стилем, але головне – настрій) І хоч це ніби не музичний термін, але з цього моменту все пішло швидко. Для цього не знадобилось ніяких репетицій. Юркеш це пояснює дуже просто: «Ми живемо в сучасному світі. Дивно, але при створенні пісні ми майже не зустрічались. Типу - режим скайпа. В кожного є власна домашня студія. По суті - це пісня в пісні. У Іллі своя історія кохання, в мене своя. Я окремо написав свою частину і добавив троха «разгільдяйства». Хочу віддати належне Іллі, бо, власне, він і склав всі ті «пазли», поєднавши мої і свої ідеї в закінчений і самодостатній твір. Красава!» А так описав роботу Ілля: «Ми працювали дистанційно. Спочатку я написав і зробив перше аранжування пісні і записав свій вокал туди. Там було все, що я співаю у фінальній версії і декілька частин, що я потім викинув. Потім Юркеш записав свій куплет і придумав свою музику... Потім в мене було декілька шалених днів, коли я думав, як все це об'єднати, щоб це було круто... Нарешті я зробив майже фінальну версію... А потім ще кілька тижнів діставав Юркеша, щоб він мені наспівав деякі частини по всій пісні... Вже в той момент, після 3-4 сесій, коли він був готовий послати мене під три чорти, я нарешті отримав те, що хотів))»

            Музичний коктейль, який врешті вийшов, насправді, можливо, важко охарактеризувати однозначно якимось стилем. Для Іллі це свого роду – експеримент: «Справді, у нас різна музика, але ми відразу домовились, що я спродюсую трек так, щоб в кінці ми двоє залишились задоволені результатом. Я підійшов до цієї роботи, як до конструктора, який поєднує різні моделі, щоб отримати щось нове, цікаве та несподіване»

            Дует в результаті виглядає настільки органічно, що можливо колись можна буде очікувати ще якихось спільних робіт від «кучерявих пацанів». Юркеш це коментує таким чином: «З Іллєю працювати було дуже легко. І в мене назріває ідея ще щось разом «замутити». А з приводу векторів… Музика не має ні віку, ні кордонів. Вона або є, або… Але навіщо слова. Послухайте краще світлу і красиву пісню про Любов від Кучерявих Пацанів. Всіх зі святом Валентина!»

 

 

схожі новини

10.09.2019

Гурт «Друга Ріка» представив відеокліп на пісню «Сьомий день» з альбому «Піраміда». «Якщо вірити статистиці, щороку близько 140 тисячам українців діагностують рак. Тому не дивно, що так чи інакше...

Читати далі
17.07.2018

Гурт «D.Marsh» презентував свій  дебютний сингл "Коло". За словами учасників гурту: ""Коло" – про нас, про людей.

Читати далі
16.10.2018

TRACH презентував новий максі-сингл «Не говори» та випустив відеокліп з однойменною назвою. До платівки потрапило 3 композиції, серед яких вже опубліковані раніше треки ­«Знаєш», «Не говори»

Читати далі