Lavina Music – один з перших музичних холдингів в Україні, заснований у 2001 році. Каталог лейблу нараховує більш ніж 3000 музичних творів, зокрема виконавців, які стали володарями «золотих» та «платинових» дисків. До складу каталогу включені твори Гайтани, Сергія Бабкіна, гуртів «Друга Ріка», «Fontaliza», «5’nizza»,  «Океан Ельзи», «Брати Гадюкіни» та інших.

Важливим аспектом роботи холдингу є максимальний захист та забезпечення прав виконавців, авторів творчого продукту та чітка антипіратська політика. Саме завдяки цим якостям компанія отримала статус однієї з перших рекордингових компаній в Україні, що стала повноправним членом міжнародної федерації фонографічної індустрії (IFPI), яка об’єднує більш ніж 1300 компаній з 59 країн світу.

Команда фахівців пропонує широкий спектр професійних послуг, зокрема надає повну юридичну підтримку авторам, виконавцям та їх проектам. Завдяки багаторічному досвіду ми продовжуємо залишатися однією з провідних компаній на ринку ліцензування музики. Напряму співпрацюючи з найпопулярнішими музичними онлайн-магазинами та стрімінговими сервісами, такими як iTunes, Amazon, Google Play, Spotify, Tidal та ін., Lavina Music здійснює дистрибуцію цифрового та мобільного контенту світовій аудиторії.

Publishing digital distribution