Lavina Music Holding - перший музичний холдинг в Україні, заснований в 2001 році. Каталог лейбла за весь час існування налічує понад 25 000 аудіо та відео творів на ексклюзивній основі, в тому числі і виконавців, які нагороджувалися “золотими” та “платиновими” дисками. На сьогоднішній день Lavina Music Holding є цифровим агрегатором для музики, фільмів та розважального контенту по всьому світу. Компанія займається видавництвом музики, кіно, телесеріалів і ток-шоу. Відео каталог налічує більше ніж 450 повнометражних фільмів та серіалів.

Ми пишаємось своєю співпрацею з гуртом «ВВ» та Олегом Скрипкою,  «Океан Ельзи»,  «Брати Гадюкіни», «Друга Ріка», Гайтаною, «Скрябін», Альоною Вінницькою, «Esthetic Education», Ані Лорак, Сергієм Бабкіним, «5’NIZZA», Тіною Кароль, «СКАЙ», «Бумбокс»,  «Green Grey», «LETAY», «Ляпіс Трубецкой» (Білорусь), гуртом «Kojak» (Франція), співаком Karl Frierson («De-Phazz») (Німеччина), продюсерами Michael Narada Walden, Rob Hoffman (США) та іншими.

Важливим аспектом роботи холдингу є максимальний захист та забезпечення прав виконавців, авторів творчого продукту та чітка антипіратська політика. Саме завдяки цим якостям компанія отримала статус однієї з перших рекордингових компаній в Україні, що стала повноправним членом міжнародної федерації фонографічної індустрії (IFPI), яка об’єднує більш ніж 1300 компаній з 59 країн світу.

Команда фахівців пропонує широкий спектр професійних послуг, зокрема надає повну юридичну підтримку авторам, виконавцям та їх проектам. Завдяки багаторічному досвіду ми продовжуємо залишатися однією з провідних компаній на ринку ліцензування музики. Напряму співпрацюючи з найпопулярнішими музичними онлайн-магазинами та стрімінговими сервісами, такими як Youtube, Youtube Music, Apple Music, Spotify, Deezer та ін., Lavina Music Holding здійснює дистрибуцію цифрового та мобільного контенту світовій аудиторії.

Publishing digital distribution