Прем'єра кліпу про те, як дружини утримують своїх чоловіків, AMICA – «Принц на Диване»

26.03.2020

Сьогодні автор і виконавиця власних пісень AMICA запрем’єрила кліп на пісню "Принц на диване" - сарказм із закликом змінити статистику, за якою 68% чоловіків в Україні фінансово утримують жінок!

Пісня присвячується всім домашнім Принцам, які не хочуть працювати, днями безперервно лежать на дивані в повному релаксі, знаходячи виправдання своєму "нічогонеробленню" у відсутності роботи (причому спроби її знайти завжди завершуються фіаско), заливаючи тугу пивом, витрачаючи час біля телевізора. А дружини працюють, піклуючись і годуючи їх, як домашніх улюбленців, звалюючи на свої тендітні жіночі плечі роль годувальника сім'ї. 

Зйомка відбулася в кінці лютого, а пісня була написана в 2018. Тема домашніх диванних принців виявилася актуальною для всіх жінок на всі часи! На численні прохання своїх слухачів зняти кліп на цей народний хіт, співачка зважилася зараз в 2020-му році. Ідея історії на прикладі 3-х сімейних пар у Аміки народилася відразу. А режисер, побачивши сценарій на 7 сторінок, попередив, що цих ідей і історій вистачить на цілий серіал, так що, на жаль, дуже багато довелося порізати і викинути. Завдяки гарному кастингу акторів, пари вийшли ідеальними, дуже реалістичними, гармонічно і прекрасно підходили один одному на зйомці: ніхто до цього один одного не знав, бачили тільки на фото.

Головними героями стали 3 сімейні пари:

Бізнесвумен і Мрійник: вона - спонсор його поки невизнаного таланту, він – ледацюга, який постійно лежить на дивані,  але вірить, що його слава, визнання і успіх - не за горами!

Вчителька і Охламон: вона правильна, активна, організована, а він - просто шолопай по життю, фанатичний гравець в комп'ютерні ігри, який сів на голову і ніжки звісив.

Роботяга і Обломов: вона хапається за будь-яку роботу, щоб тільки забезпечити сім'ю, а він безнадійно шукає високооплачувану роботу, щоб відповідала його статусу: навіщо працювати "за копійки" на менший оклад.

Образ Мерелін Монро, в який перевтілюється Аміка зі співачки в барі - не випадковий! Він говорить про те, що жінка не повинна забувати про свою справжню жіночність, красу, тендітність - про своє жіноче начало і призначення. Перш за все - любити, берегти і цінувати свою красу і здоров'я! 

Пухнасті актори - брати наші менші, котик і собаки-шпіци, теж не випадкові в кліпі. Це прообраз того, що чоловік удома на дивані деградує і перетворюється в домашню тварину, про яку теж треба піклуватись, годувати та поїти, і все це лягає на плечі жінки.

 "Цікаво спостерігати, як працює реквізитор на зйомці, і бачити в кадрі результат його роботи. Як з пустого простору можна зробити житлову кімнату або реальне кафе. Так багато деталей - і всі вони враховані: свічки на столах, картопля фрі в тарілках, квіти в руках у принца, штори, дивани, подушки, музичні інструменти, торшери, плакати на стінах - список можна продовжувати нескінченно! Складно було спочатку, в порожнечі, уявити, як же все це буде організовано. Артист і виконавець повинен просто довіриться професіоналу своєї справи ! " - переконана Аміка. В кінці кліпу, за задумом режисера, хотіли розгромити телевізор, але в цілях безпеки не стали ризикувати здоров'ям акторів і вирішили утриматися від цієї ідеї! Як то кажуть, під час зйомок ніхто не постраждав!».      

Якщо вам знайоме відчуття, що ваш чоловік – «домашній принц», то це відео і пісня для Вас!

Зйомка відбулась завдяки продакшну Basakin.com - Video Production Team.

 

 

схожі новини

18.12.2018

Напередодні Нового року співачка Гайтана зробила неабиякий подарунок своїм слухачам – презентувала нову композицію під назвою «Снег». «Снег» – пісня про давні...

Читати далі
30.03.2020

Саме зараз є час помріяти: банановий рай, море, пляж, сонце і, звичайно ж, ЛЮБОВ –  все, що ми любимо, за чим завжди сумуємо – в новій пісні «ЭКВАДОР» нашої «подружки», відомої української...

Читати далі
10.09.2019

Гурт «Друга Ріка» представив відеокліп на пісню «Сьомий день» з альбому «Піраміда». «Якщо вірити статистиці, щороку близько 140 тисячам українців діагностують рак. Тому не дивно, що так чи інакше...

Читати далі