Нова прем'єра – відомий хіт «Кожної весни» у виконанні LETAY

15.03.2021

LETAY продовжують творчо використовувати участь Іллі в нинішньому шоу «Голос країни» - проєкт випускає вже другий (після гайтанівської «Два вікна») кавер. На етапі «боїв» Резніков виконував в дуеті з конкурентом один з бангерів легендарної Димної Суміші «Кожної весни», пісні, яка стала весняним вибухом 12 років тому. І знову цього разу основою аранжування номеру в шоу стала концепція Іллі. За традицією тут же LETAY випускає студійний сингл.

 «Кожної весни» (як це не дивно) - перший офіційний кавер на пісні одного з найяскравіших українських рок-гуртів.

«Я чув десятки не офіційних каверів і всього декілька з них мені симпатичні. «Кожної весни» - перший з офіційних і він мені подобається» - коментує лідер Димної Суміші Олександр Чемеров.

В свою чергу Резніков згадує як вперше познайомився з творчістю самої групи Димна Суміш:

«В 2008-му році я випадково потрапив на їх виступ на промо-фестивалі в Харкові, після того переслухав до дір все, що було записано в них на той момент. Не міг повірити тоді, що з таким кльовим саундом група ще не відома на всю Україну

            Ілля як завжди подивився на пісню під зовсім іншим кутом, ніж вона є в оригіналі:

«Хотілось зробити саунд більш танцювальним, але як саме це реалізувати я зрозумів вже під час експериментів з аранжуванням. До кінця не знав як відреагує Чемеров на такий експеримент, бо він робить свої власні проекти в зовсім іншому напрямку. З іншого боку, ми всі знаємо, що як продюсер він створює дуже різну музику, тому можливо зацінить таку візію своєї пісні

В решті денс-роковий павер-поп резніковської «Кожної весни» прийшовся автору пісні до вподоби.

«Коли я вперше почув демо, то приємно здивувався, що Ілля зробив свою версію, а не спробував скопіювати манеру і подачу оригінала. Нове прочитання мені здається доволі органічним. Але насправді цікавіше, що скажуть люди - і ті хто знайомі з піснею, і ті хто її ніколи не чув» - каже Олександр.

            Звичайно, завжди цікаво що об’єднує аудиторії хітів-довгожителів. «Кожної весни» сприймалась свого часу майже як в певному сенсі маніфест. Чемеров згадує:

«Пісня була написана як гімн вічно квітучим молодим душам, ода нескінченної весни. Вона прославляє тих, хто народжується та помирає з тобою під сценою на кожному концерті. Це - про величезну сім’ю, згуртовану музикою і чистою енергією. Люди, які почули «КВ» дванадцять років тому і ті, які познайомились з піснею не так давно, відчувають ті самі емоції. Дух весни, чесність і вічна молодість, незалежно від віку тіла, за дві секунди об’єднають будь-яку аудиторію і навіть покоління.»

            Саме цей дух відчув і Ілля. Резніков, який у власному проєкті сповідує невгамовний do it yourself і віру в свої сили, відчув меседж треку абсолютно органічним для себе:

«Мені дуже резонують слова "музика в мені розпалює вогонь, і завмирає серце", бо це про моє персональне відродження в музиці, яке відбувається постійно, коли я щось творю… Кожна людина періодично потребує відродження. Це і відродження разом із природою, і відродження духовне. Ми кожної зими (чи фактичної, чи фігуральної) чекаємо на цей момент, і ось починаємо прокидатись, щось змінювати в собі, заново відчувати світ, своє життя і так далі. Ця пісня буде актуальна, поки є весна. Всередині людини – особливо!»

            Кавер увійде, як і «Два вікна», в якості бонус-треку в лонгплей, який LETAY планує опублікувати до кінця весни.

 

 

схожі новини

03.01.2020

Новий рік у музикантів проекту «LETAY» викликав бажання дещо «освіжити» вже відомий прихильникам трек

Читати далі
11.04.2021

Вже другий рік людство живе в новій реальності, з небезпеками та обмеженнями, які значно змінюють світоглядні тренди, а багатьох налаштовують на філософський лад. 

Читати далі