LETAY оприлюднив свій новий ЕР

26.03.2021

Чи варто робити ремікси якщо оригінальний трек сам пособі танцювальний? Таке питання недовго залишалось без відповіді для LETAY в процесі роздумів над долею пісні «Не забуду я тебе ніяк». Багато танців не буває – вирішили в проєкті, тож одразу після виходу оригіналу в ефіри Ілля Резніков почав працювати над реміксами. Інше питання – як додати танцювальності в те, що і так «танцюється», змінити те, що вже зафіксовано фактично в тому ж стилі)

«У мене ніколи з цим проблем не було, навпаки, мені завжди важко розібрати, наприклад, чиюсь пісню один в один. В мене так мозок працює, що він сам по собі постійно щось переробляє, імпровізує. Насправді, я можу безкінечно придумувати варіанти, аж поки не випущу пісню» - коментує музикант.

            Вже до кінця минулого року були готові два ремікси, назви яких самі говорять за себе – Dance Remix та Club Remix. Але вирішено було не спішити з випуском цих версій, адже оригінал треку сам по собі є досить широкоформатним і безперечно задовольняв смаки любителів танцювальної музики.

            Втім, коли в січні 2021-го лейбл Ukraine Dancing запропонував ремікс від свого резидента, стало зрозуміло, що прийшов час випускати повноцінний EP реміксів. Враховуючи, що Alex Caspian (а саме цей електронний продюсер зробив свою версію) створював своє бачення автономно, фактично як bootleg, без жодних творчих консультацій, цікаво було співставити його підхід з векторами самого LETAY. Резнікову все «зайшло» з першого прослуховування:

«Я не розкладаю на елементи своє враження - просто сподобалось як все вийшло. І хоч я зробив власні версії, в будь-якому разі було цікаво послухати інше бачення. В його підході є простота, і в цій відсутності зайвого і є краса»

            На разі LETAY анонсують, що гра в ремікси продовжиться і незабаром вийде ще декілька реміксів на їх треки.

схожі новини

11.04.2021

Вже другий рік людство живе в новій реальності, з небезпеками та обмеженнями, які значно змінюють світоглядні тренди, а багатьох налаштовують на філософський лад. 

Читати далі
08.04.2020

В житті часом відбувається якась містична метафізика. Новому синглу «Ми вільні» проекту LETAY, хоч він і був задуманий більше року тому (у грудні 2018-го), судилося вийти саме зараз - в час, коли...

Читати далі
27.04.2021

Новий сингл гурту «THE БУДЯКИ» «А тепер..» – це філософський роздум про швидкоплинність змін сучасного світу, обрамлений в шати суржику та панк-рок. Пісня є іронічною та контраверсійною за змістом...

Читати далі