Цілком новий погляд, але з не менш експресивним звучанням: Ілля LETAY створив новий ремікс

10.04.2021

Коли хвиля життєвих подій піднімає тебе вверх, ти потрапляєш в такий стан, що тобі хочеться осягнути якомога більше. Так було в січні 2019-го року у Іллі Резнікова – пісня «Мила моя» впевнено «розривала» радіоефіри, LETAY був затверджений з нею як учасник відбору на «Євробачення», попереду нові сингли і весна. Ну от чому б ще не ущільнити свій творчий час – подумав Резніков і вирішив зайнятись створенням реміксів інших артистів.

Одним з перших треків, який захотілось апдейтити по-своєму, був лід-сингл альбому Христини Соловій «Любий друг». Ніяких екстраординарних причин вибору не було, все очевидно.

«Христина - яскрава співачка і її пісням властива цікава мелодика – а що ще треба?!» - пояснює Ілля.

Артисти не були знайомі, більше того - Резніков не мав якогось портфоліо як реміксер. Втім Христина дала згоду:

«Ілля - талановитий музикант і має хороший смак, тому я і не вагалася...»

Так сталося, що роботу не вдалося швидко зробити – реліз не мав якогось спеціального таймінга, а справи LETAY не дозволили приділяти достатньо уваги, тож ідея відійшла на задній план.

Аж влітку 2020-го Резніков раптово натрапив на файли в комп’ютері, моментально надихнувся, часу було, враховуючи поточні пандемічні нюанси, вдосталь і робота відновилась. Конкретного стильового рішення музикант спочатку не мав – «Я більше за все люблю експериментувати, трохи відсторонено дивитись на те, куди мене приведе аранжування. Тому були тільки загальні ідеї стосовно реміксу, а як саме їх реалізувати, стало зрозуміло тільки в процесі

Резніков вислав Христині декілька ідей. Співачка не одразу сприйняла їх:

«Ми довго сперечалися, і зрештою я поступилася. Мабуть, вперше. Все таки музично це - не моя територія», - зізнається Соловій.

            Звичайно, почуття та думки, закладені в ліриці Христини, накладають певну відповідальність на підходи у створенні «легковажних» їх денс-іпостасей. До того ж з очевидних причин сама співачка є їх Хранителем:

«Я дуже категорична у звучанні своїх пісень. Шукаю саунд довго і прискіпливо. Але думаю, у реміксах все одно зберігаються сенси, водночас пісня обростає новими настроями й атмосферами. То чому б ні?) Уявляю, як «Любий друг» у новій версії залітає в серденько комусь зовсім несподіваному)»

            Ремікс пісні Христини Соловій є другим офіційним реміксом ІЛЛІ LETAY на пісні інших артистів (після січневого релізу треку KOZAK SYSTEM «Закохані злодії»). Ближчим часом очікуються ще декілька.

схожі новини

27.04.2021

Новий сингл гурту «THE БУДЯКИ» «А тепер..» – це філософський роздум про швидкоплинність змін сучасного світу, обрамлений в шати суржику та панк-рок. Пісня є іронічною та контраверсійною за змістом...

Читати далі
04.03.2021

Експресивне джазове звучання, сучасна обробка, мотиви любові і ноти філософських роздумів, приправлені найпотужнішим життєствердним посилом – все це «Shake Up» – перший сингл молодого талановитого...

Читати далі