Цілком новий погляд, але з не менш експресивним звучанням: Ілля LETAY створив новий ремікс

10.04.2021

Коли хвиля життєвих подій піднімає тебе вверх, ти потрапляєш в такий стан, що тобі хочеться осягнути якомога більше. Так було в січні 2019-го року у Іллі Резнікова – пісня «Мила моя» впевнено «розривала» радіоефіри, LETAY був затверджений з нею як учасник відбору на «Євробачення», попереду нові сингли і весна. Ну от чому б ще не ущільнити свій творчий час – подумав Резніков і вирішив зайнятись створенням реміксів інших артистів.

Одним з перших треків, який захотілось апдейтити по-своєму, був лід-сингл альбому Христини Соловій «Любий друг». Ніяких екстраординарних причин вибору не було, все очевидно.

«Христина - яскрава співачка і її пісням властива цікава мелодика – а що ще треба?!» - пояснює Ілля.

Артисти не були знайомі, більше того - Резніков не мав якогось портфоліо як реміксер. Втім Христина дала згоду:

«Ілля - талановитий музикант і має хороший смак, тому я і не вагалася...»

Так сталося, що роботу не вдалося швидко зробити – реліз не мав якогось спеціального таймінга, а справи LETAY не дозволили приділяти достатньо уваги, тож ідея відійшла на задній план.

Аж влітку 2020-го Резніков раптово натрапив на файли в комп’ютері, моментально надихнувся, часу було, враховуючи поточні пандемічні нюанси, вдосталь і робота відновилась. Конкретного стильового рішення музикант спочатку не мав – «Я більше за все люблю експериментувати, трохи відсторонено дивитись на те, куди мене приведе аранжування. Тому були тільки загальні ідеї стосовно реміксу, а як саме їх реалізувати, стало зрозуміло тільки в процесі

Резніков вислав Христині декілька ідей. Співачка не одразу сприйняла їх:

«Ми довго сперечалися, і зрештою я поступилася. Мабуть, вперше. Все таки музично це - не моя територія», - зізнається Соловій.

            Звичайно, почуття та думки, закладені в ліриці Христини, накладають певну відповідальність на підходи у створенні «легковажних» їх денс-іпостасей. До того ж з очевидних причин сама співачка є їх Хранителем:

«Я дуже категорична у звучанні своїх пісень. Шукаю саунд довго і прискіпливо. Але думаю, у реміксах все одно зберігаються сенси, водночас пісня обростає новими настроями й атмосферами. То чому б ні?) Уявляю, як «Любий друг» у новій версії залітає в серденько комусь зовсім несподіваному)»

            Ремікс пісні Христини Соловій є другим офіційним реміксом ІЛЛІ LETAY на пісні інших артистів (після січневого релізу треку KOZAK SYSTEM «Закохані злодії»). Ближчим часом очікуються ще декілька.

схожі новини

11.04.2021

Вже другий рік людство живе в новій реальності, з небезпеками та обмеженнями, які значно змінюють світоглядні тренди, а багатьох налаштовують на філософський лад. 

Читати далі
15.03.2021

LETAY продовжують творчо використовувати участь Іллі в нинішньому шоу «Голос країни» - проєкт випускає вже другий (після гайтанівської «Два вікна») кавер. На етапі «боїв» Резніков виконував в...

Читати далі