Роздумами про плинність часу наповнена нова пісня LETAY«Цінувати час» - перший номерний сингл проєкту у цьому році

11.04.2021

Вже другий рік людство живе в новій реальності, з небезпеками та обмеженнями, які значно змінюють світоглядні тренди, а багатьох налаштовують на філософський лад.  Роздумами про плинність часу заповнена нова пісня LETAY «Цінувати час» – перший номерний сингл проєкту у цьому році. Як завжди, спочатку виникла музика, під яку Резніков наспівав хаотичний набір лексем. Сам музикант згадує:

«Переслуховую а там в одному місці постійно звучить "мама і тато". Почав писати текст від цих слів, і все виникло само собою».

Власне, це не двино – на початку свого життя цінності людини формують батьки, і на свідомому чи на підсвідомому рівні ці маркери продовжують існувати всередині нас увесь час нашого життя.

Вкотре до роботи над треком LETAY причетний відомий музикант, композитор та музичний продюсер Сергій Круценко. Ілля так описує синергію із Сергієм:

«Він дивиться зі сторони на мою музику, і це дуже корисно. Коли він вважає це доречним, Сергій дає поради стосовно зведення і аранжування, ну а я вже вирішую, що далі робити. В Круценка прекрасне відчуття музики, яке існує поза межами якогось конкретного музичного стилю».

Ілля чесно зізнається, що не думає над тим як текст сприйме аудиторія, коли пише пісні:

«Я не думаю над цим, я просто пишу. Звичайно, не всі будуть заглиблюватись в змісти, але тут є багато рівнів, на поверхні - насамперед, мелодія, і це головне в поп музиці.»

Важливість цінувати час сама по собі не є якимось відкриттям. Так само, як і врешті найціннішим для людини є сім’я. Ці, на перший погляд, банальні істини, в моменти, коли ми їх усвідомлюємо, дають нам сили.

«Це те, про що я постійно думаю, а з появою пандемії - ще більше. Реальні цінності окреслились дуже чітко, і це не вподобайки в інстаграмі. Для мене навіть самий крутий мій концерт втратить цінність, якщо я не зможу поділитись емоціями з близькими» –зізнається Резніков і додає, що тепер має наміри випускати пісні ще частіше. Бо час треба цінувати.

related news

05.02.2021

When at the end of 2018 Illiaa Letay decided to take part in the talent show "Voice of the Country", at the same time the question arose what exactly to sing at the first stage – the stage of "...

Read more
16.10.2018

TRACH presented a new maxi-single "Ne govory" and released a video with the same name. The record consists of three songs among which the tracks "Znaesh",

Read more
30.03.2020

Banana paradise, sea, beach,  sun and, of course, LOVE – all that we love, that we always miss –  in the new song "ECUADOR" by our "friend", the famous Ukrainian chansonnier AMICA, whose name is...

Read more