Учасниці популярного українського дуету «Selfy» розкрили секрети, чим займаються під час карантину!

30.03.2020

Дівчата з гурту «Selfy» поділилися лайфхаками того, як не набрати зайву вагу під час карантину і провести максимально корисно цей час для себе.

Dana Queen: Я, нарешті, розібрала ялинку! Вперше в житті у мене був Новий Рік до середини березня. З'явився час для домашніх справ, які відкладала роками. Зараз розбираю свій гардероб, прибираю у домі, прасую одяг, готую і насолоджуюся цим процесом. День розписаний погодинно, щоб максимально концентруватися на тому, що я роблю і не відволікатися, раджу і Вам, це дійсно працює! Під час карантину мій день проходить так: ранок починається із зарядки, 2 склянки води, вакуум живота, планка 5 хв., праймінг. Потім сніданок, мінімум година спорту, 2 год читаю книги на балкончику, засмагаючи на сонечку (коли воно є), близько 4-6 годин у мене займає онлайн-навчання, а потім, звичайно ж, займаюся творчістю. Нарешті, з'явився час і для домашнього догляду: роблю різні масочки, скраби, обгортування. Якщо я встигаю робити всі заплановані справи, то можу побалувати себе ввечері фільмом або серіалом, вже виписала собі 50 фільмів, які я хочу подивитися за цей карантин, і список книг, які я планую прочитати. Хочу поміняти режим, написати цілі і плани на 10 років, вивчити нові мови, спробувати багато нового, адже коли, як не зараз?». 

«Під час карантину я, нарешті, можу відпочити, зупинитися, трохи зменшити швидкість свого шаленого ритму життя, приділити більше уваги своїй сім'ї і собі», - заявляє Іра Nova. «Бути вдома - це насправді не так вже й погано, адже є багато плюсів: можна навчитися чомусь новому, зайнятися тим, до чого раніше не доходили руки. Я, наприклад, кожен день у собі відкриваю нові таланти, це не може не радувати. Дуже багато почала готувати, і так само багато їсти, сподіваюся, що буду позбавлятися від зайвих кілограм під час занять спортом. Мені дуже пощастило, так як у мене вдома є особистий тренер з гімнастики і стретчінгу - це моя донечка, яка так само займається онлайн разом з тренером, і я паралельно тренуюся разом з нею».

Гурт «Selfy» бажає усім не сумувати, завжди бути на позитиві, берегти себе, своїх близьких і, звичайно ж, дотримуватися правил карантину, адже ми відповідальні не тільки за себе, а й за тих, хто поруч. А коли хочеться романтики - вмикайте та слухайте їх пісні.

 

 

 

 

 

Теги новини: 

схожі новини