СолоХа представила кавер на пісню Ірини Білик в честь ювілею поп-діви

6.04.2020

СолоХа презентувала кавер «Хай живе надія» в честь ювілею української поп-діви Ірини Білик - популярний хіт 90-х з другого студійного альбому іменинниці «Я розкажу».  Сьогодні, у тяжкі часи для всього світу та, зокрема, для українського народу, ця композиція, як ніколи актуальна! 

СолоХу з Примадонною пов'язує не лише музика, вони не тільки "колеги по цеху", а вже давно товаришують одна з одною. Іра частенько заїжжає у гості до СолоХи в затишний будиночок біля моря під Одесою. 

 

"Я записувала кавер на пісню Іри з максимальною відповідальністю, для мене це дуже важливо, це як іспит наставнику, відповідальна місія, адже я повинна зберегти дух оригіналу й дати нове диханяя одночасно... " - коментує СолоХа.  Кавер пісні Ірини Білик «Хай живе надія» вже доступна на youtube каналі СолоХи, яка закликає українців надіятись та вірити в краще, пісня має сильні текст та мелодію, тому під її звуки можна навіть молитися.  

Особливо співачка вдячна за створення каверу композитору та саундпродюсеру Андрію Тимощику, відомому не тільки в Україні, а й за її межами.
Можливість послухати наживо цей та інші кавери Примадонни, як вже відомо, відбудеться на великому ювілейному шоу поп-діви в Національному палаці мистецтв «Україна», що перенеслось з 6-го квітня на 29 та 30 вересня. Сьогодні вся країна святкує день народження своєї музичної королеви, й крім СолоХи, до привітань доєднались також і інші українські артисти. Наприклад, Віталій Козловський, KAZKA, НЕАНГЕЛИ та інші, які теж надали нове дихання пісням Ірини Білик. "З Днем народження, Іра!" - звучить сьогодні скрізь.

 

 

схожі новини