Прем'єра синглу «ЭКВАДОР» української шансоньє AMICA

30.03.2020

Саме зараз є час помріяти: банановий рай, море, пляж, сонце і, звичайно ж, ЛЮБОВ –  все, що ми любимо, за чим завжди сумуємо – в новій пісні «ЭКВАДОР» нашої «подружки», відомої української шансоньє AMICA, ім'я якої в перекладі з італійської – «подруга».

Проїхавши 94 країни, Aміка була вражена кожною, і сьогодні ми пропонуємо зануритися в теплу і романтичну історію кохання з назвою «ЭКВАДОР». Чайки-олуші з блакитними лапками, сотні видів ігуан, гігантські морські скати, 100-річні черепахи – все це одна велика пригода Аміки, яке надихнуло співачку на пісню!

В Еквадорі виконавиці пощастило бути 3 рази. Перший раз в якості туриста, інші – як друга сім'ї, з якою вона познайомилася в цьому райському місці. Сім'я її еквадорської подружки займалася банановим бізнесом, і співачка присвятила їм символічний рядок в приспіві –  «Эквадор, мой банановый рай ...» Десь далеко від нашої реальності - на самому екваторі, де вирощуються усі банани світу на безкрайніх плантаціях і є той справжній банановий рай.

Так хочеться втекти туди з повсякденної реальності, від холодних відносин, дощової та похмурої погоди –  в теплу сонячну еквадорську мрію! Пісня записана в новому цікавому стилі «Нью Шансон». Під звук гітари, з іспанським виконанням від AMICA, кожен слухач подумки зможе уявити себе на пляжі, поїдаючи кокоси і попиваючи коктейлі.

Закрий очі, тисни  «PLAY» і уяви себе в раю!

 

 

Автор слів та музики - Ольга Гріга (AMICA).

 Ідея - Ольга Гріга (AMICA).

 Аранжування - Ілля Климов. 

Теги новини: 

схожі новини

18.12.2018

Напередодні Нового року співачка Гайтана зробила неабиякий подарунок своїм слухачам – презентувала нову композицію під назвою «Снег». «Снег» – пісня про давні...

Читати далі
17.07.2018

Гурт «D.Marsh» презентував свій  дебютний сингл "Коло". За словами учасників гурту: ""Коло" – про нас, про людей.

Читати далі