Прем'єра кліпу про те, як дружини утримують своїх чоловіків, AMICA – «Принц на Диване»

26.03.2020

Сьогодні автор і виконавиця власних пісень AMICA запрем’єрила кліп на пісню "Принц на диване" - сарказм із закликом змінити статистику, за якою 68% чоловіків в Україні фінансово утримують жінок!

Пісня присвячується всім домашнім Принцам, які не хочуть працювати, днями безперервно лежать на дивані в повному релаксі, знаходячи виправдання своєму "нічогонеробленню" у відсутності роботи (причому спроби її знайти завжди завершуються фіаско), заливаючи тугу пивом, витрачаючи час біля телевізора. А дружини працюють, піклуючись і годуючи їх, як домашніх улюбленців, звалюючи на свої тендітні жіночі плечі роль годувальника сім'ї. 

Зйомка відбулася в кінці лютого, а пісня була написана в 2018. Тема домашніх диванних принців виявилася актуальною для всіх жінок на всі часи! На численні прохання своїх слухачів зняти кліп на цей народний хіт, співачка зважилася зараз в 2020-му році. Ідея історії на прикладі 3-х сімейних пар у Аміки народилася відразу. А режисер, побачивши сценарій на 7 сторінок, попередив, що цих ідей і історій вистачить на цілий серіал, так що, на жаль, дуже багато довелося порізати і викинути. Завдяки гарному кастингу акторів, пари вийшли ідеальними, дуже реалістичними, гармонічно і прекрасно підходили один одному на зйомці: ніхто до цього один одного не знав, бачили тільки на фото.

Головними героями стали 3 сімейні пари:

Бізнесвумен і Мрійник: вона - спонсор його поки невизнаного таланту, він – ледацюга, який постійно лежить на дивані,  але вірить, що його слава, визнання і успіх - не за горами!

Вчителька і Охламон: вона правильна, активна, організована, а він - просто шолопай по життю, фанатичний гравець в комп'ютерні ігри, який сів на голову і ніжки звісив.

Роботяга і Обломов: вона хапається за будь-яку роботу, щоб тільки забезпечити сім'ю, а він безнадійно шукає високооплачувану роботу, щоб відповідала його статусу: навіщо працювати "за копійки" на менший оклад.

Образ Мерелін Монро, в який перевтілюється Аміка зі співачки в барі - не випадковий! Він говорить про те, що жінка не повинна забувати про свою справжню жіночність, красу, тендітність - про своє жіноче начало і призначення. Перш за все - любити, берегти і цінувати свою красу і здоров'я! 

Пухнасті актори - брати наші менші, котик і собаки-шпіци, теж не випадкові в кліпі. Це прообраз того, що чоловік удома на дивані деградує і перетворюється в домашню тварину, про яку теж треба піклуватись, годувати та поїти, і все це лягає на плечі жінки.

 "Цікаво спостерігати, як працює реквізитор на зйомці, і бачити в кадрі результат його роботи. Як з пустого простору можна зробити житлову кімнату або реальне кафе. Так багато деталей - і всі вони враховані: свічки на столах, картопля фрі в тарілках, квіти в руках у принца, штори, дивани, подушки, музичні інструменти, торшери, плакати на стінах - список можна продовжувати нескінченно! Складно було спочатку, в порожнечі, уявити, як же все це буде організовано. Артист і виконавець повинен просто довіриться професіоналу своєї справи ! " - переконана Аміка. В кінці кліпу, за задумом режисера, хотіли розгромити телевізор, але в цілях безпеки не стали ризикувати здоров'ям акторів і вирішили утриматися від цієї ідеї! Як то кажуть, під час зйомок ніхто не постраждав!».      

Якщо вам знайоме відчуття, що ваш чоловік – «домашній принц», то це відео і пісня для Вас!

Зйомка відбулась завдяки продакшну Basakin.com - Video Production Team.

 

 

схожі новини

19.09.2018

Життя швидкоплинне. Ніхто не знає, що буде завтра. Часом за мріями про майбутнє ми не цінимо те, що відбувається з нами сьогодні, щодня, 

Читати далі
14.01.2020

Співачка Гайтана випустила нову відеороботу на авторську пісню "Сніг".

Читати далі
01.04.2018

Першого квітня легендарний колектив "Брати Гадюкіни" поповнив творчий доробок першим англомовним синглом "Франкенштейн/Oh My Love"

Читати далі