Нова прем'єра – відомий хіт «Кожної весни» у виконанні LETAY

15.03.2021

LETAY продовжують творчо використовувати участь Іллі в нинішньому шоу «Голос країни» - проєкт випускає вже другий (після гайтанівської «Два вікна») кавер. На етапі «боїв» Резніков виконував в дуеті з конкурентом один з бангерів легендарної Димної Суміші «Кожної весни», пісні, яка стала весняним вибухом 12 років тому. І знову цього разу основою аранжування номеру в шоу стала концепція Іллі. За традицією тут же LETAY випускає студійний сингл.

 «Кожної весни» (як це не дивно) - перший офіційний кавер на пісні одного з найяскравіших українських рок-гуртів.

«Я чув десятки не офіційних каверів і всього декілька з них мені симпатичні. «Кожної весни» - перший з офіційних і він мені подобається» - коментує лідер Димної Суміші Олександр Чемеров.

В свою чергу Резніков згадує як вперше познайомився з творчістю самої групи Димна Суміш:

«В 2008-му році я випадково потрапив на їх виступ на промо-фестивалі в Харкові, після того переслухав до дір все, що було записано в них на той момент. Не міг повірити тоді, що з таким кльовим саундом група ще не відома на всю Україну

            Ілля як завжди подивився на пісню під зовсім іншим кутом, ніж вона є в оригіналі:

«Хотілось зробити саунд більш танцювальним, але як саме це реалізувати я зрозумів вже під час експериментів з аранжуванням. До кінця не знав як відреагує Чемеров на такий експеримент, бо він робить свої власні проекти в зовсім іншому напрямку. З іншого боку, ми всі знаємо, що як продюсер він створює дуже різну музику, тому можливо зацінить таку візію своєї пісні

В решті денс-роковий павер-поп резніковської «Кожної весни» прийшовся автору пісні до вподоби.

«Коли я вперше почув демо, то приємно здивувався, що Ілля зробив свою версію, а не спробував скопіювати манеру і подачу оригінала. Нове прочитання мені здається доволі органічним. Але насправді цікавіше, що скажуть люди - і ті хто знайомі з піснею, і ті хто її ніколи не чув» - каже Олександр.

            Звичайно, завжди цікаво що об’єднує аудиторії хітів-довгожителів. «Кожної весни» сприймалась свого часу майже як в певному сенсі маніфест. Чемеров згадує:

«Пісня була написана як гімн вічно квітучим молодим душам, ода нескінченної весни. Вона прославляє тих, хто народжується та помирає з тобою під сценою на кожному концерті. Це - про величезну сім’ю, згуртовану музикою і чистою енергією. Люди, які почули «КВ» дванадцять років тому і ті, які познайомились з піснею не так давно, відчувають ті самі емоції. Дух весни, чесність і вічна молодість, незалежно від віку тіла, за дві секунди об’єднають будь-яку аудиторію і навіть покоління.»

            Саме цей дух відчув і Ілля. Резніков, який у власному проєкті сповідує невгамовний do it yourself і віру в свої сили, відчув меседж треку абсолютно органічним для себе:

«Мені дуже резонують слова "музика в мені розпалює вогонь, і завмирає серце", бо це про моє персональне відродження в музиці, яке відбувається постійно, коли я щось творю… Кожна людина періодично потребує відродження. Це і відродження разом із природою, і відродження духовне. Ми кожної зими (чи фактичної, чи фігуральної) чекаємо на цей момент, і ось починаємо прокидатись, щось змінювати в собі, заново відчувати світ, своє життя і так далі. Ця пісня буде актуальна, поки є весна. Всередині людини – особливо!»

            Кавер увійде, як і «Два вікна», в якості бонус-треку в лонгплей, який LETAY планує опублікувати до кінця весни.

 

 

схожі новини

13.02.2020

Деякі історії пісень складаються так, ніби ними керує якийсь сценарист…

Читати далі
10.04.2021

Коли хвиля життєвих подій піднімає тебе вверх, ти потрапляєш в такий стан, що тобі хочеться осягнути якомога більше. Так було в січні 2019-го року у Іллі Резнікова – пісня «Мила моя» впевнено «...

Читати далі