LETAY оприлюднив свій новий ЕР

26.03.2021

Чи варто робити ремікси якщо оригінальний трек сам пособі танцювальний? Таке питання недовго залишалось без відповіді для LETAY в процесі роздумів над долею пісні «Не забуду я тебе ніяк». Багато танців не буває – вирішили в проєкті, тож одразу після виходу оригіналу в ефіри Ілля Резніков почав працювати над реміксами. Інше питання – як додати танцювальності в те, що і так «танцюється», змінити те, що вже зафіксовано фактично в тому ж стилі)

«У мене ніколи з цим проблем не було, навпаки, мені завжди важко розібрати, наприклад, чиюсь пісню один в один. В мене так мозок працює, що він сам по собі постійно щось переробляє, імпровізує. Насправді, я можу безкінечно придумувати варіанти, аж поки не випущу пісню» - коментує музикант.

            Вже до кінця минулого року були готові два ремікси, назви яких самі говорять за себе – Dance Remix та Club Remix. Але вирішено було не спішити з випуском цих версій, адже оригінал треку сам по собі є досить широкоформатним і безперечно задовольняв смаки любителів танцювальної музики.

            Втім, коли в січні 2021-го лейбл Ukraine Dancing запропонував ремікс від свого резидента, стало зрозуміло, що прийшов час випускати повноцінний EP реміксів. Враховуючи, що Alex Caspian (а саме цей електронний продюсер зробив свою версію) створював своє бачення автономно, фактично як bootleg, без жодних творчих консультацій, цікаво було співставити його підхід з векторами самого LETAY. Резнікову все «зайшло» з першого прослуховування:

«Я не розкладаю на елементи своє враження - просто сподобалось як все вийшло. І хоч я зробив власні версії, в будь-якому разі було цікаво послухати інше бачення. В його підході є простота, і в цій відсутності зайвого і є краса»

            На разі LETAY анонсують, що гра в ремікси продовжиться і незабаром вийде ще декілька реміксів на їх треки.

схожі новини

04.03.2021

Експресивне джазове звучання, сучасна обробка, мотиви любові і ноти філософських роздумів, приправлені найпотужнішим життєствердним посилом – все це «Shake Up» – перший сингл молодого талановитого...

Читати далі
13.02.2020

Деякі історії пісень складаються так, ніби ними керує якийсь сценарист…

Читати далі
03.01.2020

Новий рік у музикантів проекту «LETAY» викликав бажання дещо «освіжити» вже відомий прихильникам трек

Читати далі