Гайтана отримала особливий подарунок у свій день народження

23.04.2019

Цього року співачка Гайтана вирішила втілити давню ідею і допомогти молодим авторам популяризувати їхню творчість. У одній із соціальних мереж Гайтана повідомила про намір обрати та заспівати пісню, яку їй надішлють прихильники у свій день народження. Так, власне, результатом творчої колаборації співачки з молодою поетесою Олесею Гаєвською та композитором Анною Волошиною стала поява нової композиції «На хвилі».

«Я знаю, як важливо для автора бути почутим, особливо, коли йому є, що сказати. Тому, коли я вперше прослухала «На хвилі», я відразу зрозуміла – це саме те, що варте уваги. А вже за кілька годин роботи у студії пісню було повністю завершено. Хоча мушу зізнатися, обирати було справді непросто. Багато творів стали мені дуже близькими. Особисто для мене, це дуже цікавий досвід і не менш відповідальний.», – розповідає Гайтана.

«На хвилі» – це свіже повітря і запах солоного бризу, це поцілунки коханих та безсонні ночі, це літо авантюрних пригод і випадкових мандрівок, це час нових відкриттів і шалених вчинків. «На хвилі» – композиція, яка з перших секунд змушує поринути у атмосферу спекотного літа, у ті миті, про які не хочеться забувати, і ті спогади, які назавжди залишаються в пам’яті. Тож кожен слухач зможе віднайти у цій пісні якийсь особистий сенс і власну ідею. Щиро хочеться вірити, що після її прослуховування ви станете дещо іншими, як буває після кожної подорожі.», – коментує виконавиця.

 

схожі новини

14.01.2020

Співачка Гайтана випустила нову відеороботу на авторську пісню "Сніг".

Читати далі
16.10.2018

TRACH презентував новий максі-сингл «Не говори» та випустив відеокліп з однойменною назвою. До платівки потрапило 3 композиції, серед яких вже опубліковані раніше треки ­«Знаєш», «Не говори»

Читати далі
31.08.2018

Український електронік - рок гурт "D.Marsh" слідом за виданим у липні дебютним синглом «Коло», презентують ще одну новинку з назвою «Всередині».

Читати далі