Cпівачка Гайтана не перестає дивувати

27.11.2018

Cпівачка Гайтана не перестає дивувати – слідом за нещодавно представленою композицією «Сніг», артистка презентувала ремікс на вищезгадувану пісню. «Сніг (Remix)» – своєрідний музичний експеримент, створенийсаунд-продюсером AlexSmart. Як коментує сама Гайтана:

«Цього разу ми вирішили дещо поексперементувати з електронним звучанням, додати композиції нових барв та при цьому не втратити її основного змісту. Ми отримали бажане і повністю задоволені результатом – нова версія пісні за своєю атмосферою і посилом стала ще більш динамічною та драйвовою. Це той випадок, коли спонтанна ідея створення композиції перевершила всі очікування,а що з цього вийшло – слухайте просто зараз і ви!».

Відзначимо, що зовсім скоро на прихильників творчості співачки чекає ще один сюрприз – прем’єра нового відеокліпуна пісню «Сніг», над створенням якого Гайтана наразі активно працює.

Теги новини: 

схожі новини

25.10.2018

Слідом за нещодавно представленим відеокліпом на пісню «Мир в тебе утонет» співачка випустила новий сингл «Не по пути» молодого талановитого композитора Олексія Залізняка.

Читати далі
15.01.2019

Одразу після виходу україномовного треку «Сніг» та нещодавно опублікованої пісні «Снег», Гайтана потішила слухачів ще й ремікс версіями однойменних композицій, що стали першими

Читати далі
14.01.2020

Співачка Гайтана випустила нову відеороботу на авторську пісню "Сніг".

Читати далі