Cпівачка Гайтана не перестає дивувати

27.11.2018

Cпівачка Гайтана не перестає дивувати – слідом за нещодавно представленою композицією «Сніг», артистка презентувала ремікс на вищезгадувану пісню. «Сніг (Remix)» – своєрідний музичний експеримент, створенийсаунд-продюсером AlexSmart. Як коментує сама Гайтана:

«Цього разу ми вирішили дещо поексперементувати з електронним звучанням, додати композиції нових барв та при цьому не втратити її основного змісту. Ми отримали бажане і повністю задоволені результатом – нова версія пісні за своєю атмосферою і посилом стала ще більш динамічною та драйвовою. Це той випадок, коли спонтанна ідея створення композиції перевершила всі очікування,а що з цього вийшло – слухайте просто зараз і ви!».

Відзначимо, що зовсім скоро на прихильників творчості співачки чекає ще один сюрприз – прем’єра нового відеокліпуна пісню «Сніг», над створенням якого Гайтана наразі активно працює.

Теги новини: 

схожі новини

23.04.2019

Цього року співачка Гайтана вирішила втілити давню ідею і допомогти молодим авторам популяризувати їхню творчість. У одній із соціальних мереж

Читати далі
15.01.2019

Одразу після виходу україномовного треку «Сніг» та нещодавно опублікованої пісні «Снег», Гайтана потішила слухачів ще й ремікс версіями однойменних композицій, що стали першими

Читати далі
17.04.2018

Sasha Ray презентувала новий трек «Мир в тебе утонет» талановитого композитора, саунд-продюсера, аранжувальника Андрія Ігнатченко, засновника студії звукозапису IKSIY MUSIC.

Читати далі