Cпівачка Гайтана не перестає дивувати

27.11.2018

Cпівачка Гайтана не перестає дивувати – слідом за нещодавно представленою композицією «Сніг», артистка презентувала ремікс на вищезгадувану пісню. «Сніг (Remix)» – своєрідний музичний експеримент, створенийсаунд-продюсером AlexSmart. Як коментує сама Гайтана:

«Цього разу ми вирішили дещо поексперементувати з електронним звучанням, додати композиції нових барв та при цьому не втратити її основного змісту. Ми отримали бажане і повністю задоволені результатом – нова версія пісні за своєю атмосферою і посилом стала ще більш динамічною та драйвовою. Це той випадок, коли спонтанна ідея створення композиції перевершила всі очікування,а що з цього вийшло – слухайте просто зараз і ви!».

Відзначимо, що зовсім скоро на прихильників творчості співачки чекає ще один сюрприз – прем’єра нового відеокліпуна пісню «Сніг», над створенням якого Гайтана наразі активно працює.

related news

16.10.2018

TRACH presented a new maxi-single "Ne govory" and released a video with the same name. The record consists of three songs among which the tracks "Znaesh",

Read more
19.09.2018

Life is fleeting. Nobody knows what will happen tomorrow. Sometimes, we dream about the future and don't  appreciate

Read more
23.04.2019

This year Ukrainian singer Gaitana decided to embody the old idea and help young authors to popularize their works. In one of the social networks

Read more